Laddercompetitie KSV Kerkrade

Stand Laddercompetitie Alle uitslagen Spelregels


Stand 18-06.2019:
De eindstand van de laddercompetitie. Glenn Freer wint en Alex Stakenburg is tweede.
De prijs voor de meeste bonuspunten is voor Jo Engels.


Nr. Naam #Gesp. #Winst #Verlies. #Remise #Bonus #Totaal
1Glenn Freer211812322
2Alex Stakenburg261754221
3Jo Engels111100718
4Jo Paffen19964516
5Arno Ypelaar1711423.515.5
6Jan Bindels2491233.514
7Toon Kayser32102022.513.5
8Fritz Hoehensteiger246108313
9Wim Badenhop431036
10Jan Ypelaar1831412.56
11Richard Orbons62222.55.5
12Randy Poettgens26123224
13Jaap Eilers413012